نصب دستگاه تصفیه آب

فرایند نصب دستگاه تصفیه آب در دستگاه هایی که مجهز به فرایند اسمز معکوس RO هستند یکسان است. آبی که طی فرایند اسمز معکوس تولید میشود آبی است که از یک سیستم فیلتراسیون RO عبور کرده است .ایت فیلتر آلاینده های موجود در آب را تا 0.0001 میکرون حذف میکند و طعمی مطبوع به آب میدهد.

مهم ترین شاخص برای انتخاب دستگاه تصفیه آب برقی (دارای پمپ) و یا معمولی اندازه فشار آب است.اگر فشار آب بیشتر از 40 پاسکال باشد لزومی به استفاده از دستگاه تصفیه آب برقی نیست.اما اگر فشار آب کمتر از 40 پاسکال باشد باید دستگاه تصفیه آب برقی تهیه کنید.این دستگاه یک پمپ 125 psi وجود دارد که مصرف برق این پمپ 24 ولت است.

در آپارتمان ها در طبقات بالا به دلیل نوسانات فشار آب خصوصا در فصل تابستان بهتر است از دستگاه تصفیه اب برقی استفاده کنید.

"آموزش

نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

ابزار لازم برای نصب

  1. انواع آچار(فرانسه-تخت ده وسیزده)
  2. انبردست
  3. پیچ گوشتی 2سو و 4سو
  4. تیغ کارتر
  5. دریل
  6. مته کبالت 10 و 11 میلی متری

با توجه به ابزار آلات برای نصب دستگاه تصفیه آب اقدام میکنیم.قبل از اقدام برای نصب دستگاه تصفیه اب باید ببینیم که در سینک ظرفشویی ما محل نصب شیر تصفیه آب تعبیه شده است یا خیر؟درصورتی که در سینک ما محلی برای نصب شیر دستگاه تصفیه اب تعبیه نشده بود باید اقدام به سوراخ کردن محلی مناسب در سینک کنیم.

"آموزش

نصب دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا

مراحل نصب دستگاه زیر سینکی

1)آب سرد شهری را قطع می کنیم و سه راهی استیل را به لوله شبکه آب شهری 1/2 وصل می کنیم.

2)شیر گازی (آبی رنگ) را به خروجی که روی سه راهی استیل قرار دارد وصل می کنیم ، آب ورودی به دستگاه تصفیه آب از طریق شیرگازی قطع و وصل میشود.

3)شیر روسینکی را با دریل و ایجاد سوراخ ، روی سینک آشپزخانه میتوان نصب کرد و یا میتوان با پایه استیل شیر مزبور را بر روی دیوار نیز نصب نمود.

4)شیلنگ را به اندازه لازم بریده و از شیر گازی(آبی رنگ) به ورودی دستگاه در روی پوسته مرحله اول ، وصل می کنیم.

5)پساب تولیدی دستگاه از طریق شیر تنظیم فاضلاب 300CC را با استفاده از شیلنگ خروجی به سمت فاضلاب هدایت می کنیم.

6)شیر مخزن پلاستیکی را به مخزن تصفیه آب وصل می کنیم.

7)درب محفظه ممبرین را باز کرده و ممبرین را درون محفظه سفید رنگ جا به جا می زنیم.

8)آب تصفیه از ابتدای مرحله پنجم دستگاه به مخزن ذخیره وارد می شود و از طریق شیلنگ پس از عبور از مرحله پنج و شش به شیر خروجی فرستاده میشود.

9)از انتهای مرحله ششم شیلنگی را به شیر برداشت آب(شیر رو سینکی) متصل میکنیم.

نصب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

ویدئو آموزشی مراحل نصب

 

 

حتما و حتما قبل از نصب دستگاه تصفیه آب سطح TDS( راجب به این مورد در مقاله <<نکاتی که باید قبل از خرید یک دستگاه تصفیه آب عالی در نظر گرفته شود>>مفصل صحبت کرده ایم.) و جریان آب روی شیر را با استفاده از فشارسنج بررسی کنید.

در موقع نصب دستگاه تصفیه اب باید به این نکته توجه شود که تمامی ابزارها در جای درست قرار بگیرند.در غیر اینصورت ممکن است باعث نشتی آب شود.

نصب دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا

اطلاعات با ما

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین بعنوان یک مجموعه سلامت محور و در راستای سیاست مشتری مداری خود با همکاری تکنسین های مجرب و کارآزموده در واحد فنی و تلاش واحد تبلیغات و بازاریابی خود اقدام به تولید و انتشار کلیپ آموزشی نصب دستگاه تصفیه اب اسمز معکوس ( RO ) نموده است.

تا مشتریان و خریداران دستگاه های تصفیه اب خانگی این مجموعه در سراسر کشور و همچنین بازدید کنندگان گرامی کانال که به هر علت امکان مراجعه و حضور تکنسین جهت نصب دستگاه تصفیه اب در محل مورد نظر ایشان وجود نداشته و یا تمایل دارند شخصا” نسبت به نصب دستگاه تصفیه اب خانگی خود اقدام نمایند ، با استفاده از توضیحات ساده و در عین حال کامل موجود در ویدئو ، به راحتی دستگاه تصفیه آب خود را راه اندازی نمایند .
جهت کسب اطلاعات متنوع و تخصصی در مورد انواع دستگاه های تصفیه آب و ثبت سفارش به سایت شرکت آبگونه پالایش گستر نوین به آدرس https://abgooneh.com مراجعه فرمایید .
همچنین می توانید جهت اخذ مشاوره رایگان ، خرید محصولات و دریافت پشتیبانی با تلفن هوشمند 91015300 – 021 در ساعات اداری و یا تلفن همراه 09912030530 در کلیه ساعات شبانه روز تماس حاصل فرمایید.