آبگونه پالایش گستر نوین

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین (با مسئولیت محدود) به شماره ثبت 618078 بزرگترین وارد کننده و تامین کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و پیش تصفیه در کشور با تکیه بر تجربه کاری درخشان در سالهای گذشته و با هدف تامین سلامت جامعه که در ایام اخیر با شیوع ویروس منحوس کرونا به مخاطره افتاده و پیشگیری از ابتلا به بیماریهای عفونی، کلیوی و دستگاه گوارش با همکاری پرسنل مجرب و کارآزموده و همگام با آخرین تکنولوژیهای روز دنیا در صنعت تصفیه، با گردآوری مجموعه ای کامل و بی نقص از دستگاه های تولیدی توسط بهترین و معتبرترین برندها در صنعت تصفیه، گام بزرگی در راستای سلامت خانواده و جلب رضایت حداکثری شما هم میهنان عزیز برداشته است.

آب شرب سالم با آبگونه پالایش گستر نوین

آب هدیه خالق یکتا به انسان، از نعمتهای بزرگ الهی، سرچشمه حیات، باعث طراوت و شادابی، عامل پاکی و سرآغاز زندگی تمام موجودات روی کره زمین است. اهمیت آب سالم در زندگی بشر به اندازه ای بزرگ است که توضیح آن در چند سطر یا چند صفحه میسر نیست. مجموعه آبگونه پالایش گستر نوین امیدوار است با گسترش روز افزون فرهنگ بهداشت در جامعه و درک بیشتر موضوع اهمیت استفاده از آب شرب سالم در زندگی توسط خانواده های ایرانی شاهد بهبود و ریشه کن شدن بیماریهای عفونی و گوارشی ناشی از مصرف آبهای آلوده باشیم.

در این راستا شرکت آبگونه خود را موظف به ارائه مشاوره صحیح و اصولی به خریداران گرامی و همراهی قدم به قدم جهت انتخاب بهترین ها توسط شما عزیزان نموده و ضمن ارسال و نصب رایگان کلیه محصولات خریداری شده توسط سفارش دهندگان محترم در شهر تهران و ارسال محصولات از طریق موسسات معتبر حمل و نقل مخصوص سفارش دهندگان محترم در کلیه شهرستانها در سراسر ایران، با ارائه ضمانت نامه های استثنائی دو ساله در سطوح برنزی، طلائی و الماس همراه با خدمات پس از فروش مادام العمر، اصالت و کیفیت دستگاه ها و خدمات مطلوب خریداران گرامی را تضمین می نماید. هدف ما سلامتی شماست.

جهت اطلاع از پیشنهادات شگفت انگیز در جشنواره های فصلی، ثبت سفارش و خرید دستگاه های تصفیه آب به صفحه اصلی آبگونه مراجعه فرمایید.

جهت تماس با کارشناسان فروش و اخذ مشاوره رایگان به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

لطفا از صفحه اینستاگرام آبگونه بازدید فرمایید.