بازگشت و تعویض محصولات

قوانین بازگشت یا تعویض محصولات

شرکت آبگونه در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریان گرامی نسبت به ارائه سرویس بازگشت 7 روزه محصولات خود اقدام نموده است . در صورت بروز نقص فنی کلی  در محصولات ، پس از تائید کارشناسان خدمات پس از فروش ، شرکت آبگونه خود را موظف به بازگشت و تعویض بدون قید و شرط کالای مذکور می داند .

در مورد آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل محصولات به سایر استان ها ، با توجه به صدور بیمه جهت محصولات ارسالی مندرج در قرارداد حمل کالا ، بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و نقل  بعهده شرکت باربری مذکور بوده و شرکت آبگونه در صورت اعلام و تائید شرکت باربری نسبت به پیگیری موضوع تا جبران خسارت اقدام می نماید .

توضیحات :

  • مشکلات و ایرادات اعلام شده توسط مشتری ، بوسیله کارشناسان و متخصصان خدمات پس از فروش ، کنترل و بررسی میگردند و فقط در صورت تائید وجود نقص فنی کلی ، کالا مشمول استفاده از سرویس بازگشت 7 روزه خواهد بود .
  • در صورت اتمام موجودی کالای مرجوعی تا زمان بازگشت ، خریدار ملزم به انتخاب کالای مشابه و پرداخت ما به تفاوت وجه ، در صورت وجود اختلاف قیمت مابین کالای جدید با کالای مرجوعی ، می باشد .
  • با توجه به این موضوع که کلیه محصولات ارائه شده در سایت توسط شرکت آبگونه ، در گروه محصولات بهداشتی قرار دارند ، مطابق قانون و در جهت حفظ حقوق مصرف کنندگان ، پس از نصب و استفاده از محصول ، فاقد حق انصراف و مرجوع کالای استفاده شده خواهند بود .
قوانین بازگشت و تعویض محصولات