قوانین بازگشت و تعویض محصولات

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریان گرامی نسبت به ارائه سرویس بازگشت ۷ روزه محصولات خود اقدام نموده است. در صورت بروز نقص فنی کلی  در محصولات، پس از تائید کارشناسان خدمات پس از فروش، شرکت آبگونه خود را موظف به بازگشت و تعویض بدون قید و شرط کالای مذکور می داند.

در مورد آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل محصولات به سایر استان ها، با توجه به صدور بیمه جهت محصولات ارسالی مندرج در قرارداد حمل کالا، بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و نقل  بعهده شرکت باربری مذکور بوده و شرکت آبگونه در صورت اعلام و تائید شرکت باربری نسبت به پیگیری موضوع تا جبران خسارت اقدام می نماید.

توضیحات:

  • مشکلات و ایرادات اعلام شده توسط مشتری، بوسیله کارشناسان و متخصصان خدمات پس از فروش، کنترل و بررسی میگردند و فقط در صورت تائید وجود نقص فنی کلی، کالا مشمول استفاده از سرویس بازگشت ۷ روزه خواهد بود.
  • در صورت اتمام موجودی کالای مرجوعی تا زمان بازگشت، خریدار ملزم به انتخاب کالای مشابه و پرداخت ما به تفاوت وجه، در صورت وجود اختلاف قیمت مابین کالای جدید با کالای مرجوعی می باشد.
  • با توجه به این موضوع که کلیه محصولات ارائه شده در سایت توسط شرکت آبگونه، در گروه محصولات بهداشتی قرار دارند، مطابق قانون و در جهت حفظ حقوق مصرف کنندگان، پس از نصب و استفاده از محصول ، فاقد حق انصراف و مرجوع کالای استفاده شده خواهند بود.
قوانین بازگشت و تعویض محصولات