آبگونه نمایندگی آکوا پرو Aquapro

نمایندگی آکوا پرو

آبگونه نمایندگی آکوا پرو در ایران

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین نمایندگی رسمی آکوا پرو (Aquapro) در ایران، همواره در جهت خدمت رسانی به شما هم میهنان عزیز گام برداشته است. این مجموعه طی سالهای اخیر پشتیبانی کامل و مطلوبی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو به خریداران محترم ارائه نموده است.

این خدمات گسترده شامل ارائه گارانتی طلایی 24 ماهه تعویض قطعات، خدمات پس از فروش مادام العمر، ارسال و نصب رایگان دستگاه تصفیه آب، ضمانت اصالت و کیفیت محصولات، تضمین قیمت، امکان پرداخت وجه در محل، ثبت سفارش آنلاین، مشاوره تخصصی رایگان، عضویت در باشگاه مشتریان آبگونه و ارائه سرویس رایگان اطلاع رسانی پیامکی زمان انجام سرویس های دوره ای می باشند.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو
دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از نمایندگی آکوا پرو

شرکت آبگونه نمایندگی رسمی آکوا پرو در ایران، انواع آب تصفیه کن خانگی این برند معتبر و محبوب را با تنوعی بی نظیر در اختیار مشتریان محترم مجموعه قرار داده است. دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو در مدلهای کلاسیک و اینلاین مجهز به سیستم اسمز معکوس و با فیلتراسیون متنوع 6 تا 12 مرحله ای توسط شرکت آبگونه عرضه گردیده است.

با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی آکواپرو از شرکت آبگونه، از خدمات ارسال و نصب رایگان، گارانتی طلایی 24 ماهه تعویض قطعات با شماره سریال منحصر به فرد و خدمات پس از فروش مادام العمر بهره مند خواهید شد. لطفاً محصول مورد نظر خود را انتخاب فرموده و یا جهت اخذ مشاوره رایگان با کارشناسان فروش آبگونه تماس حاصل فرمایید.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو

25%-

دستگاه آکوا پرو 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO6

(2) ۶۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
25%-

دستگاه آکوا پرو 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO6 FG

(1) ۶۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۶۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۸۱,۶۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۸۱,۶۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۸۰,۷۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۹۲,۵۰۰,۰۰۰ ریال
20%-

دستگاه آکوا پرو 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO6 TP

۱۲۳,۸۰۰,۰۰۰ ریال
25%-

دستگاه آکوا پرو 7 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO7 ORP

۶۲,۲۵۰,۰۰۰ ریال
25%-
۶۲,۲۵۰,۰۰۰ ریال
25%-
۸۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۸۶,۱۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۹۷,۹۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
(2) ۱۲۹,۲۰۰,۰۰۰ ریال
25%-

دستگاه آکوا پرو 8 فیلتر 10 مرحله ای

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO8 SM-ORP PUMP UP

۶۲,۷۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۶۹,۷۵۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۷,۲۵۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۶,۵۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۱۸,۲۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۴۹,۵۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۹۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۹۸,۱۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۱۰,۲۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۴,۴۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال
20%-

دستگاه آکوا پرو 10 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکوا پرو مدل APRO-RO10 Plus

۱۱۵,۶۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۴۶,۶۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۱۰,۲۵۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۹,۵۰۰,۰۰۰ ریال
20%-

دستگاه آکوا پرو 11 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکوا پرو مدل APRO-RO11 Plus

۱۲۱,۴۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
(1) ۱۵۲,۴۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۳۰,۵۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۲۹,۶۰۰,۰۰۰ ریال
20%-

دستگاه آکوا پرو 12 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکوا پرو مدل APRO-RO12 Plus

۱۴۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰ ریال

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین نمایندگی رسمی آکوا پرو در ایران

شرکت آبگونه نمایندگی رسمی آکوا پرو در ایران، با ارائه خدمات گسترده و متنوع، سعی در جلب رضایت حداکثری مشتریان محترم مجموعه نموده است. با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو کلاسیک یا اینلاین، به منبعی نامحدود از آب پاک و بهداشتی با کیفیتی بی نظیر دسترسی داشته و از ابتلا به انواع بیماری های عفونی دستگاه گوارش مرتبط با مصرف آب آلوده در امان خواهید بود.

تاریخچه شرکت آکوا

بخش تولید دستگاه های تصفیه آب کارخانجات بزرگ آکوا در سال 1992 در کشور تایوان تاسیس شد. آکوا برندی آمریکایی – کانادایی بوده و دانش طراحی و تکنولوژی ساخت انواع دستگاه تصفیه آب تولیدی خود را از این کشورها به ارث برده است. به جرأت میتوان گفت که تکنولوژی تولید دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز معکوس توسط شرکت آکوا به کشور تایوان راه یافته است.

مزایای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی آکواپرو

موسسان شرکت آکواپرو نوآوری در تولید، کیفیت بالا، مشتری مداری، قیمت عادلانه و افزایش کیفیت خدمات پس از فروش را سرلوحه کار خود قرار دادند. به همین علت خیلی زود از رقبای قدیمی خود مانند سافت واتر پیشی گرفتند. قطعات و فیلتراسیون انواع تجهیزات تولیدی شرکت آکواپرو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و از خدمات پس از فروش گسترده ای نیز بهره مند می باشند.

جهت گسترش ارائه خدمات پس از فروش و جلب رضایت خریداران، شرکت های متعددی بعنوان نمایندگی آکوا پرو تاسیس و مشغول ارائه سرویس به خریداران و مشتریان این شرکت شدند. به همین دلیل بسیار سریع و نه تنها در کشور تایوان، بلکه در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفتند. تا جاییکه امروزه این شرکت بعنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین صادر کنندگان دستگاه های تصفیه آب در دنیا به شمار می رود.

تنوع تولید محصولات Aquapro

انواع دستگاه تصفیه آب تولیدی شرکت Aquapro برخلاف دیگر رقبای داخلی، از تنوع و گستردگی فراوانی برخوردار بوده است. تا به امروز مدلهای گوناگونی از دستگاه های تصفیه آب توسط این شرکت در بازار جهانی عرضه گردیده است. این تجهیزات غیر از بعد ظاهری، در تکنولوژی تصفیه، نوع و محل نصب، تعداد مراحل فیلترها و … با یکدیگر اختلاف داشته و انواع مصارف و سلیقه ها را پوشش می دهند.

افتتاح نمایندگی آکواپرو در ایران

واردات و فروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی شرکت آکوا پرو حدوداً از دهه هشتاد شمسی در کشور ما آغاز گردید. محصولات این برند معتبر توسط شرکت آبگونه نمایندگی آکوا پرو در ایران عرضه گردیده و بسیار سریع مورد استقبال گسترده خانواده های ایرانی قرار گرفت. آکواپرو (Aquapro) امروزه بعنوان یکی از محصولات متنوع و پر فروش بازار دستگاه های تصفیه آب در کشور محسوب می شود.

مراحل تصفیه در دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو

  • پالایش آلاینده های معلق (فیزیکی) موجود در آب تا قطر 5 میکرون: انواع فیلتر تصفیه فیزیکی (3-2-1) موجود در هوزینگ های پایین دستگاه تصفیه آب خانگی آکواپرو، شامل فیلتر پلی پروپیلن 5 میکرون (فیلتر شماره 1)، فیلتر کربن گرانول یا کربن پودری (فیلتر شماره 2) و فیلتر کربن جامد (فیلتر شماره 3) وظیفه حذف آلاینده های فیزیکی معلق در آب تا قطر 5 میکرون را عهده دار هستند.
  • پالایش آلاینده های محلول (شیمیایی) در آب تا قطر 0.0001 میکرون: آلاینده های شیمیایی موجود در آب تا قطر 0.0001 میکرون توسط فیلتر اسمز معکوس (ممبران) 13 لایه شرکت فیلم تِک (فیلتر شماره 4) در دستگاه خانگی آکوا پرو پالایش شده و از طریق فاضلاب دفع می گردند.
  • حذف رنگ، طعم و بوی نامطبوع آب: رنگ، طعم و بوی نامطبوع آب توسط کربن فعال موجود در فیلتر پست کربن (فیلتر شماره 5) دستگاه آب تصفیه کن خانگی آکوا پرو از آب حذف می شوند.
  • اضافه شدن املاح مفید به آب: در این مرحله یونهای منیزیم و کلسیم توسط فیلتر مینرال (فیلتر شماره 6) به آب خروجی از دستگاه اضافه می شوند. زیرا فیلتر اسمز معکوس قادر به شناسایی املاح مفید و مضر داخل آب نیست. به همین علت املاح معدنی مفید برای بدن انسان را همراه با سایر آلاینده های موجود در آب دفع می نماید.

انواع محصولات عرضه شده توسط نمایندگی آکوا پرو

در حال حاضر مجموعه ای بی نظیر از انوع دستگاه تصفیه آب خانگی اکوا پرو توسط شرکت آبگونه نمایندگی آکوا پرو در ایران عرضه گردیده است. کلیه محصولات ارائه شده توسط شرکت آبگونه دارای گارانتی طلایی 24 ماهه تعویض قطعات با شماره سریال منحصر بفرد و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشند. جهت بازدید از محصولات و بررسی تخصصی بر روی لینک مجموعه مورد نظر خود کلیک نمایید:

اهداف تأسیس نمایندگی آکوا پرو

شرکت آبگونه بعنوان نمایندگی آکوا پرو در ایران تولید کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و پیش تصفیه آکوا پرو می باشد. هدف این مجموعه حذف واسطه ها و برقراری ارتباط مستقیم بین تولید کننده با شما مشتریان عزیز می باشد. لذا توصیه می کنیم قبل از نهایی نمودن سفارش خود، از کارشناسان فروش مجرب شرکت آبگونه مشاوره بگیرید. با اخذ مشاوره رایگان می توانید از مزایای ذیل بهره مند گردید:

  • خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی متناسب با سختی آب لوله کشی و میزان آلاینده های موجود در آن
  • خرید بهترین دستگاه تصفیه آب متناسب با بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید
  • خرید دستگاه آب تصفیه کن اوریجینال و با کیفیت مستقیم از تولید کننده
  • بهره مندی از گارانتی طلایی 24 ماهه تعویض قطعات با شماره سریال منحصر به فرد
  • بهره مندی از خدمات پس از فروش مادام العمر جهت دستگاه تصفیه آب خریداری شده
  • عضویت در پنل پیامکی شرکت آبگونه جهت اطلاع رسانی منظم زمان انجام سرویس های دوره ای دستگاه تصفیه آب
گواهینامه نمایندگی آکوا پرو Aquapro
گواهینامه نمایندگی آکوا پرو Aquapro

آبگونه پالایش گستر نوین

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین نمایندگی آکوا پرو (Aquapro) در ایران، یکی از بزرگترین واردکنندگان و تامین کننده قطعات دستگاه های تصفیه آب شرکت آکوا در کشور عزیزمان بوده و در سالهای اخیر همواره افتخار خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی را داشته است.

آبگونه بعنوان نمایندگی آکوا پرو در ایران، همانند شرکت آکوا در تایوان، با تلاش پرسنل متعهد و کار آزموده خود، همواره در راستای تامین سلایق و جلب رضایت حداکثری شما مشتریان عزیز گام برداشته است. آبگونه به وظیفه خطیر خود که همانا تلاش جهت تامین آب شرب سالم و افزایش سلامتی در خانواده های ایرانی است، عمل نموده و تا زمان تحقق شعار خود “آب سالم=بدن سالم=نشاط خانواده” از پای نخواهد نشست.

نمایندگی رسمی آکوا پرو

شرکت آبگونه نمایندگی آکوا پرو (Aquapro) در ایران توسط واحد بازاریابی و فروش خود و جهت تسهیل در فرآیند انتخاب و خرید محصولات آکواپرو توسط شما خوبان، نسبت به ساخت پادکست های متنوع اقدام نموده که بزودی در وبسایت آبگونه قرار خواهند گرفت.

گواهینامه نمایندگی آکوا پرو Aquapro
گواهینامه نمایندگی آکوا پرو Aquapro

مشتریان گرامی مجموعه که نیاز به دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان فروش دستگاه های تصفیه آب دارند در ساعات اداری با تلفن هوشمند 02191015300 و در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل با تلفن همراه 09912030530 تماس حاصل نموده و پس از اخذ مشاوره نسبت به ثبت سفارش و خرید دستگاه تصفیه آب مورد نظر خود اقدام فرمایند.

گواهینامه نمایندگی آکوا پرو Aquapro
گواهینامه نمایندگی آکوا پرو Aquapro
آکوا پرو Aquapro
آکوا پرو Aquapro
اشتراک در
اطلاع از
امتیازدهی
53 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها