آبگونه پالایش گستر نوین

آبگونه پالایش گستر نوین بزرگترین واردکننده و تولیدکننده انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی، نیمه صنعتی و پیش تصفیه در کشور و نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش برندهای آکوا پرو، آکوا لایف، آکوا پیور، آکوا اسپرینگ، آکوا لاین، آکوا کلیر، سافت واتر، سی سی کا و جامبو، ضمن تعهد در تامین کلیه قطعات و فیلتراسیون مصرفی مفتخر است با همکاری پرسنل مجرب و کارآزموده همگام با آخرین تکنولوژیهای روز دنیا، مجموعه‌ای از بهترین دستگاه‌ها، طراحی و ساخته شده توسط معتبرترین برندها در سراسر جهان را در راستای تامین سلایق مختلف و در جهت جلب رضایت حداکثری مشتریان عزیز گردآوری نموده و ضمن ارائه مشاوره و همراهی قدم به قدم جهت انتخاب بهترین‌ها، با ارائه گارانتی طلایی 24 ماهه و خدمات پس از فروش مادام العمر، اصالت و کیفیت دستگاه ها و خدمات مطلوب شما را تضمین می نماید. هدف ما تامین سلامت شماست.

درباره ما

تصفیه آب آکوا پرو

25%-

دستگاه آکوا پرو 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO6

(2) ۶۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
25%-

دستگاه آکوا پرو 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO6 FG

(1) ۶۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۷۴,۷۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۷۴,۷۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۶۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
20%-

دستگاه آکوا پرو 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO6 TP

۱۱۳,۸۰۰,۰۰۰ ریال
25%-

دستگاه آکوا پرو 7 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO7 ORP

۶۲,۲۵۰,۰۰۰ ریال
25%-
۶۲,۲۵۰,۰۰۰ ریال
25%-
۷۹,۶۵۰,۰۰۰ ریال
20%-
(2) ۱۱۸,۷۰۰,۰۰۰ ریال
25%-

دستگاه آکوا پرو 8 فیلتر 10 مرحله ای

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO8 SM-ORP PUMP UP

۶۲,۷۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۶۹,۷۵۰,۰۰۰ ریال
25%-
۹۹,۴۵۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۳۸,۵۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۸۸,۸۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۲۷,۹۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۹۳,۷۵۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۳۲,۸۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۹۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
(1) ۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۱۸,۸۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۵۷,۸۰۰,۰۰۰ ریال

تصفیه آب آکوا لایف

40%-

دستگاه آکوا لایف 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکوالایف مدل ALIFE-RO6

۵۶,۷۰۰,۰۰۰ ریال
40%-

دستگاه آکوا لایف 7 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکوا لایف مدل ALIFE-RO7 ORP

۵۷,۳۰۰,۰۰۰ ریال

تصفیه آب سی سی کا

40%-

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب سی سی کا مدل CCK-RO6

۵۲,۵۰۰,۰۰۰ ریال
40%-
۵۳,۱۰۰,۰۰۰ ریال
40%-
۶۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال

تصفیه آب سافت واتر

40%-

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل SW-RO6

۵۲,۵۰۰,۰۰۰ ریال
40%-
۵۳,۱۰۰,۰۰۰ ریال
40%-
۶۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال
مشاوره رایگان خرید دستگاه تصفیه آب آبگونه

نیاز به مشاوره دارید ؟

کارشناسان آبگونه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

09912030530

02191015300

02191015335

درخواست مشاوره رایگان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram
Telegram
Whatsapp
Facebook
Youtube
Aparat
چرا آبگونه را انتخاب کنیم؟

تصفیه

تصفیه یکی از ارکان اساسی سیستم های تامین آب آشامیدنی عمومی بوده و از روش های مختلف آن برای تامین آب آشامیدنی سالم برای جوامع خود استفاده می کنند. این تجهیزات اغلب از مراحل مشترکی جهت پالایش آلاینده ها استفاده می نمایند که شامل انعقاد، لخته سازی، ته نشینی، فیلتراسیون و گندزدایی می گردد. سیستم های تامین آب می توانند علاوه برفیلتراسیون سنتی از فرآیندی به نام اولترافیلتراسیون استفاده کنند. در طول اولترا فیلتراسیون، آب از یک غشاء فیلتر با منافذ بسیار کوچک عبور می کند. از این فیلتر فقط آب و سایر مولکول های کوچک مانند نمک ها و مولکول های باردار و ریز عبور می کند. اسمز معکوس یکی دیگر از روش های فیلتراسیون است که ذرات اضافی را از آب حذف می کند. سیستم های تامین آب آشامیدنی اغلب از اسمز معکوس جهت پالایش پسماند که به آن آب مورد استفاده مجدد نیز گفته می‌شود استفاده می‌کنند.

انعقاد

انعقاد اغلب اولین مرحله در پالایش آب است. در طول انعقاد، مواد شیمیایی با بار مثبت به آب اضافه می شود. بار مثبت بارمنفی کثیفی و سایر ذرات محلول در آب را خنثی می کند. هنگامی که این اتفاق می افتد، ذرات با مواد شیمیایی متصل می شوند تا ذرات کمی بزرگتر را تشکیل دهند. مواد شیمیایی رایج مورد استفاده در این مرحله شامل انواع خاصی از نمک، آلومینیوم یا آهن است.

لخته سازی

لخته سازی مرحله انعقاد را دنبال می کند. این مرحله عبارت است از اختلاط ملایم آب برای تشکیل ذرات بزرگتر و سنگین تر به نام لخته. اغلب، کارخانه های پالایش آب در طول این مرحله مواد شیمیایی اضافی را برای کمک به تشکیل لخته ها اضافه می کنند.

رسوب گذاری

ته نشینی یکی از مراحلی است که سیستم های تامین آب آشامیدنی برای جداسازی جامدات از آب، از آن استفاده می کنند. در طول رسوب گذاری، لخته ها در کف آب می نشینند زیرا از آب سنگین تر هستند.

فیلتراسیون

چهارمین مرحله در پالایش آب، فیلتراسیون است. هنگامی که لخته ها در کف آب قرار گرفتند، آب شفاف بالای آن فیلتر می شود تا مواد جامد اضافی از آب جدا شود. در طی فیلتراسیون، آب شفاف از فیلترهایی عبور می کند که اندازه منافذ متفاوتی دارند و از مواد مختلفی مانند ماسه، شن و زغال سنگ ساخته شده اند. این فیلترها ذرات محلول و میکروب ها مانند گرد و غبار، مواد شیمیایی، انگل ها، باکتری ها و ویروس ها را از بین می برند. فیلترهای کربن فعال نیز هرگونه بوی بد را از بین خواهند برد.

پالایش میکروبی آب

پس از پالایش آب ممکن است یک یا چند ضدعفونی کننده شیمیایی مانند کلر یا کلرامین را برای از بین بردن آلاینده های میکروبی باقی مانده اضافه کنند. این ماده ضد عفونی کننده باقی مانده میکروب های ساکن در لوله های بین تصفیه خانه آب و شیر آب منزل شما را از بین می برد. علاوه بر مواد شیمیایی، سیستم های تامین آب آشامیدنی می توانند آب را با استفاده از اشعه فرابنفش ( UV ) ضد عفونی کنند. اشعه ماوراء بنفش و ازن برای ضدعفونی کردن آب در این تجهیزات به خوبی عمل می کنند، اما این روش های ضد عفونی به کشتن میکروب ها ادامه نمی دهند. زیرا آب از طریق لوله های بین تامین کننده و شیر آب منزل شما در جریان است.

تنظیم PH آب

سیستم های تامین آب آشامیدنی معمولاً pH آب را نیز تنظیم می کنند و پس از مرحله گندزدایی فلوراید اضافه می کنند. تنظیم pH طعم آب را بهبود می بخشد، خوردگی لوله ها را کاهش می دهد و تضمین می کند که ضدعفونی کننده های شیمیایی همچنان به کشتن میکروب ها ادامه می دهند، زیرا آب از طریق لوله ها عبور می کند. نوشیدن آب با مقدار مناسب فلوراید باعث محکم نگه داشتن دندان ها و کاهش پوسیدگی می شود.

تصفیه آب

تصفیه آب همواره بعنوان یکی از چالش های اساسی در زندگی انسان ها مطرح بوده و این موضوع باعث آن گردیده که از گذشته های دور تا به امروز، بشر بدنبال کشف راه حل های جدید و دستیابی به تکنولوژی های پیشرفته تر در زمینه پالایش آب شرب مصرفی خود باشد. پس از شکل گیری جوامع و تمدن ها، نیاز به آب شرب سالم و بهداشتی منجر به ساخت سیستم های تامین آب شهری شد. در هر شهر به نسبت میزان جمعیت این تجهیزات نصب شده و به بهره برداری رسید. ساکنین شهر در ابتدا برای تامین آب شرب مصرفی به نزدیک ترین مرکز مراجعه و به میزان نیاز خود آب تهیه می نمودند. پس از مدتی فروش آب شرب رواج یافت و آب آشامیدنی حاصل از روند پالایش آب در این مکان ها توسط فروشندگان دوره گرد با گاری به درب خانه ها حمل می شد.

نقش آب در پیشرفت تمدن
همزمان با پیشرفت تمدن ها و مکانیزه شدن شهرها، با حفر کانال حالا آب به درب خانه ها می رسید و در آب انبار ذخیره می شد. اما این آب در طی مسیر توسط عوامل مختلفی آلوده می شد و همین موضوع سبب ایجاد لوله کشی در سطح شهر و نصب تلنبه خانه های جدید گردید. از آنجایی که انسان شهر نشین و متمدن بدنبال روش های آسان تری برای تامین آب شرب مصرفی خود بود لوله کشی آب به منازل راه یافت و شکل امروزی خود را پیدا نمود. حالا عموم مردم در خانه های خود به آب آشامیدنی سالم دسترسی داشتند و این موضوع باعث مصرف چند برابری آب می گردید. افزایش مصرف آب موجب پیشرفت روز افزون در صنعت آب شیرین کن گردیده و سیستم های فیلتراسیون شهری امروزی شکل گرفت.

نقش آب در بدن انسان
آب عنصری حیاتی در زندگی انسان ها بوده و بیش از 70 درصد از وزن بدن ما را تشکیل داده است. بر اساس تازه ترین تحقیقات علمی صورت گرفته بسته به میزان فعالیت، سن افراد و دمای هوای محیط، مصرف 2.7 لیتر آب برای بانوان و 3.7 لیتر آب برای آقایان توصیه گردیده است، اما کیفیت آبی که همه روزه و در جهت تامین نیاز بدن خود می نوشیم بسیار مهم است. برای اطمینان خاطر از سطح کیفی و سلامت آب مصرفی خود و خانواده، استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی امری ضروری و اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.

آبگونه

شرکت آبگونه جهت ایجاد ارتباط مستقیم بین وارد کننده و تولید کننده اصلی با مصرف کننده و با هدف حذف واسطه ها تاسیس گردید. با توجه به سیاست های کاری تعیین شده توسط مدیریت شرکت آبگونه که مهمترین آنها کیفیت بالای محصولات، مشتری مداری و ارائه مناسب ترین قیمت آب تصفیه کن در بازار بود، بسیار سریعتر از موعد به جایگاه واقعی خود رسید. شرکت آبگونه با ارائه گارانتی طلایی 24 ماهه تعویض قطعات با شماره سریال منحصر بفرد و خدمات پس از فروش مادام العمر همواره در جهت رضایتمندی خریداران محترم محصولات خود گام برداشته است.

جهت انتخاب، ثبت سفارش و خرید دستگاه تصفیه آب شتاب زده عمل نکنید. ابتدا با کارشناسان و مشاوران زبده ما در شرکت آبگونه تماس بگیرید. قطعا اخذ مشاوره از کارشناسان آبگونه در انتخاب و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با قیمت مناسب تاثیر بسزایی خواهد داشت.

مشاوره رایگان

شرکت آبگونه شیوه های نوینی را در جهت ارائه مشاوره رایگان به کلیه خریداران محترم انواع آب شیرین کن از این مجموعه در نظر گرفته است. یکی از ساده ترین روش های اخذ مشاوره از کارشناسان آبگونه، تکمیل فرم درخواست مشاوره رایگان می باشد. با وارد نمودن نام و شماره تلفن همراه همچنین تعیین تاریخ و بازه زمانی تماس، از نظرات کارشناسی مشاوران شرکت آبگونه بهره مند خواهید شد. هدف ما جلب رضایت شماست.

اخبار و مقالات

ادامه مقالات