اهمیت وجود استاندارد SGS در دستگاه تصفیه آب

استاندارد SGS

 

استاندارد SGS توسط شرکت SGS سال 1878 در شهر روان واقع در کشور فرانسه تاسیس گردید . دفتر مرکزی این شرکت در شهر ژنو در کشور سوئیس قرار دارد.

خدمات اصلی شرکت SGS :

  • بازرسی و تایید مقدار ، وزن و کیفیت کالاهای مختلف
  • تست و کنترل کیفیت محصولات
  • تست نحوه عملکرد محصولات در برابر استانداردهای مختلف بهداشتی ، ایمنی و نظارتی

 

بسیاری از برندهای معروف و معتبر خارجی دارای این استاندارد بین المللی و معتبر می باشند .

شرکت ها و کارخانجات معتبر معمولا نشان اس جی اس را بر روی بسته بندی کالاها و محصولات خود درج می نمایند .

در حقیقت این شرکت خدمات ، محصولات و فرآیندهای دیگر واحدهای تولیدی را مورد بررسی دقیق قرار داده و پس از کسب اطمینان از صحت عملکرد ، کیفیت مطلوب و بررسی ایمنی آنها ، نسبت به صدور گواهی SGS جهت آن محصولات اقدام می نماید .

بعلت سخت گیری بسیار زیاد در صدور استاندارد SGS ، محصولات و برند های دارای برچسب استاندارد SGS نسبت به سایر رقبا برجسته تر شده و نزد خریداران نیز اعتبار بیشتری کسب خواهند نمود .

 

تصفیه آب و استاندارد SGS

دستگاه تصفیه آب نیز دارای قطعات حساس و مختلفی بوده که هر کدام از لحاظ عملکرد ، ایمنی ، بهداشت و … دارای اهمیتی خاص می باشند .

از طرفی وجود چنین استاندارد های سخت گیرانه ای برای برندها و شرکتهای تولید کننده دستگاه تصفیه آب امتیاز بزرگی محسوب شده و در چشم خریداران نیز برجسته تر نمود می کنند .

 

استاندارد SGS

 

نکات دانستنی برای سفارش بهترین دستگاه تصفیه آب

 

آبگونه پالایش گستر نوین و استاندارد SGS

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین بعنوان مجموعه ای سلامت محور ، ضمن تلاش جهت افزایش آگاهی و اطلاعات عمومی خریداران گرامی ، خود را ملزم به ارائه و فروش دستگاه تصفیه آب برندهای معروف و دارای استانداردهای لازم و معتبر از جمله استاندارد SGS دانسته و همواره در جهت آسودگی خاطر و آرامش خیال خریداران محصولات خود گام برداشته است .

 

نمایندگی آکوا پرو

نمایندگی آکوا لایف

نمایندگی آکوا پیور

نمایندگی آکوا اسپرینگ

نمایندگی سافت واتر

نمایندگی سی سی کا