استاندارد SGS ( اس جی اس )

استاندارد SGS

اهمیت وجود استاندارد SGS در دستگاه تصفیه آب

استاندارد SGS
استاندارد SGS

استاندارد SGS ” اس جی اس ” توسط شرکت SGS سال 1878 در شهر روان واقع در کشور فرانسه تاسیس گردید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر ژنو در کشور سوئیس قرار دارد.

خدمات اصلی شرکت SGS :

  • بازرسی و تایید مقدار، وزن و کیفیت کالاهای مختلف
  • تست و کنترل کیفیت محصولات
  • تست نحوه عملکرد محصولات در برابر استانداردهای مختلف بهداشتی، ایمنی و نظارتی

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو

بسیاری از برندهای معروف و معتبر خارجی دارای این استاندارد بین المللی و معتبر می باشند. معمولا نشان اس جی اس را بر روی بسته بندی کالاها و محصولات شرکت ها و کارخانجات معتبر می توان یافت.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

در حقیقت این شرکت خدمات، محصولات و فرآیندهای دیگر واحدهای تولیدی را مورد بررسی دقیق قرار می دهد. پس از کسب اطمینان از صحت عملکرد، کیفیت مطلوب و بررسی ایمنی آنها، نسبت به صدور استاندارد SGS ” اس جی اس ” جهت آن محصولات اقدام می نماید.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ

بعلت سخت گیری بسیار زیاد در صدور استاندارد اس جی اس، محصولات و برند های دارای برچسب گواهینامه اس جی اس نسبت به سایر رقبا برجسته تر شده و نزد خریداران نیز اعتبار بیشتری کسب خواهند نمود.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

تصفیه آب و استاندارد SGS

دستگاه تصفیه آب نیز دارای قطعات حساس و مختلفی بوده که هر کدام از لحاظ عملکرد، ایمنی، بهداشت و … دارای اهمیتی خاص می باشند. از طرفی وجود چنین استاندارد های سخت گیرانه ای برای برندها و شرکتهای تولید کننده دستگاه تصفیه آب امتیاز بزرگی محسوب شده و در چشم خریداران نیز برجسته تر نمود می کنند.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا

 

استاندارد SGS
استاندارد SGS

آبگونه پالایش گستر نوین و استاندارد اس جی اس

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین بعنوان مجموعه ای سلامت محور، ضمن تلاش در جهت افزایش آگاهی و اطلاعات عمومی خریداران گرامی، خود را ملزم به ارائه و فروش دستگاه تصفیه آب خانگی برندهای معروف و دارای استانداردهای لازم و معتبر از جمله استاندارد SGS دانسته و همواره در جهت آسودگی خاطر و آرامش خیال خریداران محصولات خود گام برداشته است.

 

نکات دانستنی برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب

اشتراک در
اطلاع از
امتیازدهی
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها