آبگونه نمایندگی آکوا پرو Aquapro

نمایندگی آکوا پرو

آبگونه نمایندگی آکوا پرو در ایران

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین نمایندگی رسمی آکوا پرو در ایران

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین ، نمایندگی رسمی آکوا پرو (Aquapro) در ایران ، همواره در جهت خدمت رسانی به شما هم میهنان عزیز گام برداشته است . مجموعه آبگونه ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب آکوا پرو را عهده دار می باشد .

این خدمات گسترده شامل ارائه گارانتی طلایی 24 ماهه تعویض قطعات ، خدمات پس از فروش مادام العمر ، عضویت خریداران محترم در باشگاه مشتریان آبگونه و ارائه سرویس رایگان خدمات پنل پیامکی شرکت می باشند .

خرید دستگاه تصفیه آب آکوا پرو از نمایندگی آکوا پرو

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو
دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو

تاریخچه شرکت آکوا

بخش تولید دستگاه های تصفیه آب کارخانجات بزرگ آکوا در سال 1992 در کشور تایوان تاسیس شد .

آکوا برندی آمریکایی – کانادایی است . شرکت آکوا دانش طراحی و تکنولوژی ساخت دستگاه های تصفیه آب خود را از کشورهای آمریکا و کانادا به ارث برده است .

در اصل تکنولوژی تولید دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز معکوس توسط شرکت آکوا به کشور تایوان راه یافته است .

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو

موسسان شرکت آکوا نوآوری در تولید ، کیفیت بالا ، مشتری مداری ، قیمت عادلانه و افزایش کیفیت خدمات پس از فروش را سرلوحه کار خود قرار دادند .

به همین علت خیلی زود از رقبای قدیمی خود مانند سافت واتر پیشی گرفتند .

قطعات و دستگاه های تولیدی شرکت آکوا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و از خدمات پس از فروش گسترده ای نیز بهره مند بودند .

جهت گسترش ارائه خدمات پس از فروش و جلب رضایت خریداران ، شرکت های متعددی بعنوان نمایندگی آکوا پرو تاسیس و مشغول ارائه سرویس به خریداران و مشتریان این شرکت شدند .

به همین علت بسیار سریع نه تنها در کشور تایوان بلکه در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفتند .

تا جایی که امروزه این شرکت یکی از بزرگترین و معتبرترین صادر کنندگان دستگاه های تصفیه آب در دنیاست .

آکوا پرو

دستگاه های تصفیه آب تولیدی این شرکت برخلاف دیگر رقبای داخلی از تنوع و گستردگی فراوانی برخوردار بوده است .

تا امروز مدلهای گوناگونی از دستگاه های تصفیه آب توسط این شرکت به بازار جهانی عرضه گردیده است .

این دستگاه ها غیر از بعد ظاهری ، در تکنولوژی تصفیه ، نوع و محل استفاده ، تعداد مراحل فیلترها و … با یکدیگر اختلاف داشته و انواع مصارف و سلیقه ها را پوشش می دهند .

تصفیه آب خانگی آکوا پرو

واردات و فروش دستگاه های تصفیه آب شرکت آکوا حدودا از دهه هشتاد در کشور ما آغاز گردید .

محصولات این شرکت بسیار سریع مورد استقبال گسترده خانواده های ایرانی قرار گرفت و در نمایندگی آکوا پرو عرضه گردید .

آکواپرو (Aquapro) امروزه نیز یکی از محصولات متنوع و پر فروش بازار دستگاه های تصفیه آب است .

مراحل تصفیه در دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو

  • پالایش آلاینده های معلق ( فیزیکی ) موجود در آب تا قطر 5 میکرون :

انواع فیلتر تصفیه فیزیکی 3-2-1 موجود در قسمت پایین دستگاه تصفیه آب خانگی آکواپرو شامل فیلتر پلی پروپیلن 5 میکرون ( فیلتر شماره 1 ) ، فیلتر کربن گرانول یا کربن پودری ( فیلتر شماره 2 ) و فیلتر کربن جامد ( فیلتر شماره 3 ) وظیفه حذف آلاینده های فیزیکی آب تا قطر 5 میکرون را بعهده دارند .

  • پالایش آلاینده های محلول ( شیمیایی ) در آب تا قطر 0.0001 میکرون :

آلاینده های شیمیایی موجود در آب تا قطر 0.0001 میکرون توسط فیلتر اسمز معکوس (ممبران) 13 لایه شرکت فیلم تِک ( فیلتر شماره 4 ) در دستگاه خانگی آکوا پرو پالایش شده و از طریق فاضلاب دفع می گردند .

  • حذف رنگ ، بو و طعم نامطبوع آب :

رنگ ، بو و طعم نامطبوع آب توسط کربن فعال موجود در فیلتر پست کربن ( فیلتر شماره 5 ) دستگاه آب تصفیه کن خانگی آکوا پرو از آب حذف می شوند .

  • اضافه شدن املاح مفید به آب :

در این مرحله منیزیم ، کلسیم و … توسط فیلتر مینرال ( فیلتر شماره 6 ) به آب خروجی دستگاه اضافه می شوند . زیرا فیلتر اسمز معکوس قادر به شناسایی املاح مفید و مضر داخل آب نیست . به همین علت املاح معدنی مفید برای بدن انسان را همراه با سایر آلاینده های موجود در آب دفع می نماید .

انواع محصولات عرضه شده توسط نمایندگی آکوا پرو

در حال حاضر مجموعه ای بی نظیر از انوع مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی اکوا پرو توسط شرکت آبگونه نمایندگی آکوا پرو در ایران عرضه گردیده است . کلیه محصولات ارائه شده توسط شرکت آبگونه دارای گارانتی طلایی 24 ماهه تعویض قطعات با شماره سریال منحصر بفرد و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشند . جهت بازدید از محصولات و بررسی تخصصی بر روی لینک مجموعه مورد نظر خود کلیک نمایید :

شرکت آبگونه بعنوان نمایندگی آکوا پرو در ایران تولید کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و پیش تصفیه آکوا پرو می باشد . هدف این مجموعه حذف واسطه ها و برقراری ارتباط مستقیم بین تولید کننده با شما مشتریان عزیز می باشد . لذا توصیه می کنیم قبل از نهایی نمودن سفارش خود ، از کارشناسان فروش مجرب شرکت آبگونه مشاوره بگیرید . با اخذ مشاوره رایگان می توانید از مزایای ذیل بهره مند گردید :

  • خرید بهترین دستگاه تصفیه آب متناسب با سختی آب لوله کشی و میزان آلاینده های موجود در آن
  • خرید بهترین دستگاه تصفیه آب متناسب با بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید
  • خرید دستگاه آب تصفیه کن اوریجینال و با کیفیت مستقیم از تولید کننده
  • بهره مندی از گارانتی طلایی 24 ماهه تعویض قطعات با شماره سریال
  • بهره مندی از خدمات پس از فروش مادام العمر جهت دستگاه تصفیه آب خریداری شده
  • عضویت در پنل پیامکی شرکت آبگونه جهت اطلاع رسانی منظم زمان انجام سرویس های دوره ای دستگاه تصفیه آب
گواهینامه نمایندگی آکوا پرو Aquapro
گواهینامه نمایندگی آکوا پرو Aquapro

آبگونه پالایش گستر نوین

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین نمایندگی آکوا پرو (Aquapro) در ایران ، یکی از بزرگترین واردکنندگان و تامین کننده قطعات دستگاه های تصفیه آب شرکت آکوا در کشور عزیزمان بوده و در سالهای اخیر همواره افتخار خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی را داشته است .

نمایندگی دستگاه آکواپرو

آبگونه بعنوان نمایندگی آکوا پرو در ایران ، همانند شرکت آکوا در تایوان ، با تلاش پرسنل متعهد و کار آزموده خود ، همواره در راستای تامین سلایق و جلب رضایت حداکثری شما مشتریان عزیز گام برداشته است .

نمایندگی دستگاه تصفیه آکواپرو

شرکت آبگونه به وظیفه خطیر خود که همانا تلاش جهت تامین آب شرب سالم و افزایش سلامتی در خانواده های ایرانی است ، عمل نموده و تا زمان تحقق شعار خود ” آب سالم = بدن سالم = نشاط خانواده ” از پای نخواهد نشست .

نمایندگی رسمی آکوا پرو

شرکت آبگونه نمایندگی آکوا پرو (Aquapro) ، توسط واحد بازاریابی و فروش خود و جهت تسهیل در فرآیند انتخاب و خرید محصولات آکواپرو توسط شما خوبان ، نسبت به ساخت لینک محصولات آکواپرو در نمایندگی آکواپرو در قسمت پایانی این پست اقدام نموده است .

گواهینامه نمایندگی آکوا پرو Aquapro
گواهینامه نمایندگی آکوا پرو Aquapro

اکوا پرو

شما مشتریان عزیز می توانید با کلیک بر روی لینک مذکور ، ضمن بازدید از صفحه فروشگاه مربوط به مدل های متنوع دستگاه تصفیه آب آکواپرو (Aquapro) ، از توضیحات کامل و تخصصی در مورد دستگاه تصفیه آب منتخب خود نیز بهره مند شوید .

Aquapro

مشتریان گرامی این مجموعه که نیاز به انجام مشاوره با کارشناسان فروش دستگاه های تصفیه آب دارند نیز می توانند در ساعات اداری با تلفن هوشمند 02191015300 و در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل با تلفن همراه 09912030530 تماس حاصل نموده و پس از اخذ مشاوره نسبت به ثبت سفارش و خرید دستگاه تصفیه آب مورد نظر خود اقدام فرمایند .

آبگونه نمایندگی دستگاه تصفیه آب آکواپرو

گواهینامه نمایندگی آکوا پرو Aquapro
گواهینامه نمایندگی آکوا پرو Aquapro

 

آکوا پرو Aquapro
آکوا پرو Aquapro

 

اشتراک در
اطلاع از
امتیازدهی
46 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
صفحه اصلی
فروش ویژه
واتس اَپ
مشاوره رایگان