قیمت دستگاه تصفیه آب 3مرحله ای

برای دستگاه تصفیه آب  3مرحله ای و مشاوره رایگان و تعمیر دستگاه تصفیه آب با آبگونه با شماره ۹۱۰۱۵۳۰۰ تماس بگیرید.

“یک دستگاه تصفیه آب ارزان”
 
با توجه به اهمیت “سلامتی” برای بسیاری از مردم و همینطور خطرات ناشی از آلودگی آب آشامیدنی، در حال حاضر، انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب، از موضوعاتی است که ذهن بسیاری از خانوارهای کشورمان را به خود معطوف کرده است.

بسیاری از مصرف کنندگان، تمایل دارند تا یک دستگاه تصفیه آب ارزان در منزل خود داشته باشند تا ضمن برخورداری از مزایای ‏سلامتی آب تصفیه شده، هزینه آن نیز برای آنها مقرون به صرفه باشد.


دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای قابل اتصال به شیر آشپزخانه، دارای سه فیلتر است.

فیلتر مرحله اول، یک فیلتر توری از جنس پل استر است که ذرات شن و ماسه با ابعاد بیش از 100 میکرون را از آب حذف می کند.

فیلتر مرحله دوم، یک فیلتر از جنس پلی پروپیلن است که توانایی حذف ذرات معلق موجود در آب (بالای 5 میکرون) را دارد و فیلترهای مرحله سوم، فیلتری از جنس کربن فعال است که باعث حذف کلر و بهبود طعم و بوی آب می شوند.

 
باید توجه داشت که این دستگاه ها باعث کاهش املاح و سختی آب و از بین بردن باکتری و ویروس در مناطقی که آب مصرفی آنها احتمال داشتن مشکل میکروبی را دارند، نخواهد شد.

بنابراین، استفاده از این دستگاه ها تنها برای مناطقی که مشکل میکروبی نداشته و میزان املاح (TDS) آن در حد قابل قبول باشند، توصیه می شود.

این دستگاه برای مناطقی که مشکل شن و ماسه موجود در آب دارند، گزینه مناسبی محسوب می شود.

استفاده از این دستگاه ها برای نوشیدن، پخت و پز و نیز شستشوی مواد غذایی دارای مزایای زیادی است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– حذف کلر از آب: وجود کلر در آب, علاوه بر ایجاد طعم بوی نامناسب، باعث ایجاد برخی ترکیبات جانبی در آب می شود.

تأثیر منفی کلر بر روی سلامتی انسان، عمدتاً از طریق محصولات جانبی واکنش کلر با آب در زمان ضدعفونی از جمله TTHM، HAA5 و .

.

.

می باشد.

این ماده از جمله موادی است که در دسته بندی آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا، در دسته مواد با خطر بالا قرار گرفته است.

   
– حذف رسوبات ناشی از خطوط انتقال آب: آب آشامیدنی حتی اگر هنگام ترک محل تصفیه، عاری از هرگونه کثیفی باشد، فاصله زیادی را قبل از رسیدن به شیرآب منزل طی می کند.

این فاصله عمدتاً از طریق لوله‌های زنگ زده قدیمی درون شهر و شاید لوله‌های قدیمی داخل ساختمان طی می شود.

– بهبود طعم و بوی آب: طعم و بوی آب منازل برای استفاده شرب، معمولاً یکی از رایج‌ترین مشکلات عنوان شده توسط مردم بوده است.

می‌توان گفت یکی از مهمترین دلایل روند رو به رشد استفاده از دستگاه های تصفیه اب خانگی و بطری‌های آب معدنی نیز، همین مسأله می‌باشد.

 
 
این دستگاه‎، آب آشامیدنی خانه شما را در سه مرحله تصفیه میکند:
– مرحله اول – فیلتر توری پلی استر: این فیلتر برای حذف ذرات بالای 100 میکرون (مانند شن و ماسه)، طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

– مرحله دوم –  فیلتر پلی پروپیلن: این فیلتر برای حذف ذرات جامد معلق نامحلول و کدری آب، استفاده می شود.

این فیلترها در ابعاد متفاوت و با توان حذف سایزهای مختلف ذرات معلق (معمولاً از 5 میکرون تا 25 میکرون)، تولید و مورد استفاده قرار می گیرند.

– مرحله سوم – فیلتر کربنی: این فیلترها می توانند عمده ترکیبات آلی موجود در آب که باعث طعم و بوی نامناسب آن می شوند را حذف کنند.

فیلتر مرحله سوم این دستگاه از جنس کربن فعال گرانول (Granular Activated Carbon) بوده و باعث حذف کلر و بهبود طعم و بوی آب می شوند.

 
1- مزیت نسبت به فیلترهای تصفیه سر شیر آب
استفاده از این دستگاه تصفیه آب، نسبت به استفاده از فیلترهای سرشیر آب دارای مزیت های زیادی است.

از جمله:
– فیلتر سر شیر آب، باعث خراب شدن ظاهر شیر آب می شود.

اما در مقابل، این دستگاه تصفیه آب، در زیر سینگ قرار گرفته و ضمن اینکه تمامی آب خروجی شیر آب آشپزخانه شما را تصفیه می کند، بر روی ظاهر شیر و آشپزخانه نیز هیچگونه تأثیر منفی نخواهد داشت.

– ظرفیت فیلتراسیون و عمر فیلترها و نیز کیفیت آب خروجی دستگاه تصفیه آب زیر سینکی سه مرحله ای قابل اتصال به شیر آشپزخانه بیشتر از فیلترهای سر شیر آب است.

چرا که هم ابعاد فیلترهای به کار رفته در این دستگاه نسبت فیلترهای سر شیر بزرگتر است و هم اینکه فیلتراسیون در سه مرحله و توسط سه فیلتر جداگانه صورت می گیرد.

 

 
2- مزیت نسبت به سایر دستگاه های فیلتراسیون زیرسینکی دارای شیربرداشت جداگانه
بسیاری از دستگاه های فیلتراسیون دو و یا سه مرحله ای زیر سینکی موجود در بازار، نیاز به نصب یک شیربرداشت جداگانه روی سینک دارند.

اما این دستگاه به نحوی طراحی شده است که نیازی به شیر برداشت جداگانه نداشته و مستقیماً به ورودی شیر آب اصلی سینک آشپزخانه متصل شده و کل آب آن را تصفیه می کند.

 

 
3- سادگی نصب
تمامی لوازم، قطعات و همینطور دفترچه راهنمای نصب این دستگاه تصفیه آب زیر سینکی سه مرحله ای در داخل جعبه این محصول قرار داده شده است.

نصب آن توسط مصرف کننده براحتی امکان پذیر است.

در صورتیکه به هر علتی نیاز به نصاب وجود داشته باشد، شرکت آب تدبیر هماهنگی لازم با مشتری را برای حضور نصاب به عمل خواهد آورد.

 

 
4- جنس بسیار عالی و با دوام
جنس و مواد به کار رفته در این دستگاه، از بهترین و مرغوبترین مواد در نوع خود است.

جنس بدنه هوزینگ ها از بادوام ترین و بهترین طراحی به کار رفته در نوع خود محسوب شده و جنس فیلترها و مواد به کار رفته در آنها نیز از بهترین انواع آن محسوب می شود.

5- قیمت بسیار مناسب
قیمت این دستگاه ها به مقدار قابل ملاحظه ای از قیمت دستگاه های اسمز معکوس پایین تر می باشد.

و همانطور که اشاره شد، برای مناطقی که مشکل TDS آب بالایی ندارد، بهترین گزینه محسوب می شود.

این دستگاه، یک دستگاه تصفیه آب ارزان و در عین حال، بسیار با کیفیت است.

 
این دستگاه تصفیه آب، دارای دو سال گارانتی بی قید و شرط برای تمامی قطعات (به غیر از فیلترها به دلیل ماهیت مصرفی بودن آنها) می باشد.

از آنجائیکه عملکرد مناسب دستگاه‌های تصفیه آب در زمان طولانی، مستلزم سرویس منظم دوره‌ای از جمله تعویض به موقع فیلترهای این دستگاه‌ها می‌باشد.

بخش “مدیریت ارتباط با مشتریان” (CRM)  آب تدبیر، این دغدغه را از مشتریان خود برطرف نموده و با توجه به ثبت دقیق نوع دستگاه استفاده شده برای مشتری، زمان تعویض فیلترها را به آنها یادآوری نموده و با هماهنگی آنها نسبت به تحویل فیلترهای جدید جهت تعویض اقدام می نماید.

مشتریان ما با دریافت این خدمات، همواره از عملکرد استاندارد دستگاه تصفیه آب خود مطمئن و آسوده خاطر خواهند بود.

 
استاندارد مشخصی برای زمان تعویض فیلترها وجود ندارد.

زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب زیر سینکی سه مرحله ای، بستگی به کیفیت آب ورودی دارد.

اما شما می توانید از جدول زیر به عنوان راهنمای زمان تعویض و هزینه فیلترهای این دستگاه تصفیه آب، استفاده کنید:
 
قیمت
(تومان)
تصویر
زمان تعویض
نوع فیلتر
 
100 Micron Polyester
 
مشاهده ‏جزئیات و ‏خرید
5 Micron PP Sediment Filter
GAC Filter
 
خرید دستگاه تصفیه آب زیر سینکی قابل اتصال به شیر آشپزخانه، به 3 روش امکان پذیر است:
1- خرید آنلاین: با توجه به برخورداری سایت آب تدبیر از “نماد اعتماد الکترونیکی” و امکان خرید آنلاین محصولات در وب سایت، آسانترین روش خرید، پرداخت آنلاین مبلغ محصول از طریق وب سایت است.

بلافاصله پس از پرداخت، کارشناسان واحد مهندسی فروش شرکت آب تدبیر با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم جهت ارسال دستگاه با مشتری انجام خواهد شد.

2- پرداخت کارت به کارت: برای مشتریانی که به هر دلیلی، امکان پرداخت آنلاین ندارند، شماره کارت شرکت ارسال خواهد شد تا بتوانند مبلغ مد نظر را از طریق اینترنت و یا دستگاه های خودپرداز پراخت کنند.

بلافاصله پس از پرداخت، هماهنگی لازم جهت ارسال و حضور نصاب در منزل مشتری انجام خواهد شد.

3- پرداخت حضوری: مشتریانی که علاقمند هستند تا مبلغ را پس از دریافت دستگاه پرداخت کنند، امکان آن مهیا است.

مشتریان می توانند مبلغ مشخص شده را، پس از دریافت دستگاه، بصورت نقدی به پیک تحویل دهند.

تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

طراحی سایت

توسط کالوج

آب هدیه خالق یکتا به انسان ، از نعمتهای بزرگ الهی ، سرچشمه حیات ، باعث طراوت و شادابی ، عامل پاکی و سرآغاز زندگی تمام موجودات روی کره زمین است .

اهمیت آب سالم در زندگی بشر به اندازه ای بزرگ است که توضیح آن در چند سطر یا چند صفحه میسر نیست .
شرکت آبگونه پالایش گستر نوین بزرگترین وارد کننده و تامین کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و پیش تصفیه در کشور با تکیه بر تجربه کاری چند سال گذشته و با هدف تامین سلامت جامعه که در سالهای اخیر با شیوع ویروس منحوس کرونا به مخاطره افتاده و پیشگیری از ابتلا به بیماریهای عفونی ، کلیوی و دستگاه گوارش با همکاری پرسنل مجرب و کارآزموده و همگام با آخرین تکنولوژیهای روز دنیا در صنعت تصفیه ، با گردآوری مجموعه ای کامل و بی نقص از دستگاه های تولیدی توسط بهترین و معتبر ترین برندها در صنعت تصفیه آب گام بزرگی در راستای سلامت خانواده و جلب رضایت حداکثری شما هم میهنان عزیز برداشته است .

محموعه آبگونه امیدوار است با گسترش روز افزون فرهنگ بهداشت در جامعه و درک بیشتر موضوع اهمیت استفاده از آب شرب سالم در زندگی توسط خانواده های ایرانی شاهد بهبود و ریشه کن شدن بیماریهای عفونی و گوارشی ناشی از مصرف آبهای آلوده باشیم .

در این راستا شرکت آبگونه خود را موظف به ارائه مشاوره صحیح و اصولی به خریداران گرامی و همراهی قدم به قدم جهت انتخاب بهترین ها توسط شما عزیزان نموده و ضمن ارسال و نصب رایگان کلیه محصولات خریداری شده توسط سفارش دهندگان محترم در شهر تهران و ارسال محصولات از طریق موسسات معتبر حمل و نقل مخصوص سفارش دهندگان محترم در کلیه شهرستانها در سراسر ایران ، با ارائه ضمانت نامه های استثنائی دو ساله در سطوح برنزی ، طلائی و الماس همراه با خدمات پس از فروش مادام العمر، اصالت و کیفیت دستگاه ها و خدمات مطلوب خریداران گرامی را تضمین مینماید .

جهت اطلاع از پیشنهادات شگفت انگیز در جشنواره زمستانه ، ثبت سفارش و خرید دستگاه های تصفیه آب به صفحه اصلی آبگونه مراجعه فرمایید .

جهت دستگاه تصفیه آب 3مرحله ای تماس با کارشناسان فروش و اخذ مشاوره رایگان به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .

اشتراک در
اطلاع از
امتیازدهی
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
صفحه اصلی
حساب کاربری
سبد خرید
جستجو