قیمت دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان

برای قیمت دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان و مشاوره رایگان و تعمیر دستگاه تصفیه آب با آبگونه با شماره ۹۱۰۱۵۳۰۰ تماس بگیرید.

یک دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان point of entry در حقیقت دستگاهی است که به انشعابات ورودی در ساختمان ها نصب می­ شود و از سوی دیگر به سیستم شبکه لوله کشی آب شهری متصل خواهد شد.

این شبکه لوله کشی و مخزن یا سیستم ورودی تصفیه اب ساختمان می­تواند به صورت انشعاب مرکزی یعنی بین تمام واحدها در یک ساختمان مشترک باشد و هم اینکه می­ تواند در هر واحد به صورت جدا و مجزا تعبیه و نصب شود.

در زمان خرید دستگاه تصفیه اب ورودی ساختمان و تصفیه اب مرکزی خریداران با سوال های متعددی روبرو خواهند شد، در این بخش تصمیم داریم مهم ترین موانع پیش رو در یک خرید را مرتفع سازیم.

مهم ترین معضل ها در خرید دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان و تصفیه آب مرکزی ساختمان؛ برای کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان به مقاله با همین عنوان در سایت شرکت آب پاک سازان مراجعه نمایید.

دستگاه تصفیه اب ورودی ساختمان را در مواقعی تصفیه اب سه مرحله ای ورودی ساختمان نیز می­نامند زیرا عملکرد این دستگاه در سه مرحله تعریف می­شود.

مراحل عملیاتی این دستگاه به شرح زیر است:
سه مرحله گفته شده در بالا در یک سیستم جامع به صورت مکمل عمل می­کنند.

در نهایت پس از تکمیل سه مرحله بالا آبی که در لوله های ورودی ساختمان وارد می­ شود آب تصفیه شده است و تمام مزایای یک آب کامل را دارد.

کار این مدل دستگاه تصفیه آب با تصفیه اب خانگی یا صنعتی و نیمه صنعتی تفاوت آنچنانی ندارد و تفاوت این مدل ها در ظرفیت آن ها و سیستم لوله کشی آن ها است.

عموما دستگاه های مجهز به تکنولوژی اسمز Ro را سیستم سه مرحله ای می­ نامند.

برای خرید دستگاه تصفیه اب ورودی ساختمان آپشن ها یا آیتم های متغیری وجود دارد که ما را در خرید دستگاه مورد نیاز خود راهنمایی ­می­کند.

اولین موضوع قابل بررسی یا سوال اول مورد پرسش ظرفیت مورد نیاز خریدار است.

ظرفیت دستگاه در واقع حجم مخزن دستگاه و آب قابل پمپاژ دستگاه را عنوان می­ کند.

قیمت دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان؛ یکی از مهم ترین سوالاتی که در هنگام خرید از کارشناسان فروش دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان پرسیده می­شود، قیمت این دستگاه است.

موارد زیادی برای تعیین قیمت دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان وجود دارد از جمله: قیمت های فیلترهای موجود در دستگاه، هوزینگ، فیلتر شنی یا مخزن، پمپ و … است.

تغییرات قیمت قطعات وارداتی یا ضروری تاثیر بسزایی در بالا یا پایین رفتن قیمت آن دارد.

برای اطلاع از جزئیات تجهیزات و قطعات همچنین قیمت و روش های خرید دستگاه تصفیه اب ورودی ساختمان دیجی کالا نیز صفحه ای را منتشر کرده است که شما می­توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از آن دریافت کرده یا حتی نسبت به ثبت سفارش دستگاه مورد نیاز خود اقدام بفرمایید.

هوزینگ محفظه ای برای نگهداری و حفظ فیلتر است.

هوزینگ ها در انواع مختلف فلزی، فایبرگلاس و… ساخته می­شوند.

وظیفه هوزینگ ها محافظت از فیلتر هاست.

با توجه به اهمیت این قطعه در دستگاه های تصفیه آب، قیمت گذاری آن نیز با توجه به جنس و شرایط ساخت آن همچنین برند مورد استفاده در دستگاه متغیر خواهد بود.

قیمت هوزینگ تصفیه اب ورودی ساختمان را می­ توانید با تماس با کارشناسان فروش شرکت فنی مهندسی آب پاک سازان به دست آورید.

پیش تصفیه آب ورودی ساختمان: پیش تصفیه اب ورودی ساختمان همان دستگاه تصفیه اب ورودی ساختمان است که با تکیه بر اصل تصفیه پیش از ورود به سیستم لوله کشی ساختمان نام گذاری شده است.

آب پیش از ورود به ساختمان یا واحد در یک مجتمع تصفیه شده و برای استفاده در دسترس مصرف کننده قرار می­گیرد.

پیش تصفیه اب ورودی ساختمان فرآیند تصفیه آب را پیش از ورود به لوله کشی محل مورد نظر انجام می­دهد.

از مزایای این دستگاه می­توان به موارد زیر اشاره کرد:
تصفیه آب مرکزی ساختمان: عموما لفظ تصفیه آب مرکزی ساختمان زمانی به کار برده می­شود که دستگاه آب تصفیه کن را برای یک مجموعه یا مجتمع به صورت مرکزی یا واحد تعبیه کنیم.

سیستم تصفیه اب مرکزی به تمام واحد های ساختمان امکان استفاده از دستگاه را می­دهد.

قیمت دستگاه تصفیه آب مرکزی: قیمت دستگاه تصفیه اب مرکزی را می­توانید با مراجعه به سایت گروه فنی و مهندسی آب پاک سازان به دست آورید.

قیمت این سیستم با توجه به قطعات مورد استفاده در آن متغیر خواهد بود.

شرکت آب پاک سازان برای مشتریان ارجمند امکان سفارشی سازی دستگاه در حجم و ظرفیت های مورد نیاز همچنین استفاده از برند های دلخواه آنان را در ساخت دستگاه فراهم کرده است.

فروش تصفیه آب مرکزی ساختمان: امکان فروش تصفیه اب مرکزی ساختمان در فروشگاه اینترنتی آی قدکساز و همچنین سایت شرکت آب پاک سازان فراهم شده است.

در فروش این دستگاه فروشندگان و فروشگاه های مجاز می­توانند با مراجعه به شرکت نسبت به خرید مستقیم یا ثبت سفارش اقدام کنند.

در فروش تصفیه آب مرکزی حتما به این نکته توجه داشته باشید که ظرفیت مورد نیاز را عنوان بفرمایید.

دیگر قطعات موجود در دستگاه های فوق در ادامه به معرفی دیگر قطعات موجود در دستگاه تصفیه اب ورودی ساختمان می­پردازیم؛
شاید نام دستگاه تصفیه آب تایوانی را در خرید یک آب تصفیه کن خانگی شنیده باشد.

در دوره گفته شد که بهترین انواع اب تصفیه کن های خانگی ساخت کشور تایوان هستند  و برند هایی چون مینروا  Minervaتا مدت ها در بازار یکه تازی می­کردند.

اگرچه این دستگاه ها کماکان جز برند های مطرح و محبوب هستند اما مدل های بهتری نیز در بازار وجود دارد.

به روز ترین سیستم فیلتراسیون در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس یا سیستم RO می­باشد که قدرت حذف املاح مضر آب آشامیدنی را تا ابعاد ۰,۰۰۰۱ میکرون در خود دارد.

قیمت دستگاه تصفیه اب تایوانی با توجه اپشن های مختلفی تعیین می­شود و یکی از موارد تاثیر گذار در قیمت آن استفاده از فیلتر ممبران است.

فیلتر ممبرین اصل ساخت شرکت فیلمتک جز فیلتر های وارداتی است و طبیعتا قیمت دستگاه را تا حدود زیادی بالا می­برد.

استفاده از فیلتر های چینی درجه ۳ یا فیلتر فیلمتک فیک شاید در مرحله اول در قیمت دستگاه را کاهش دهد اما اسیب های جدی به آن وارد خواهد کرد.

جامبو یوسفی در واقع هوزینگ ۲۰ اینچ جامبو است که برای پمپ تصفیه آب استفاده می­شود.

جامبو یوسفی سختی آب را کاهش داده و می­ تواند تا ۷ بار فشار را تحمل کرده و توانایی تصفیه آب در یک مرحله را دارد.

قیمت جامبو یوسفی نیز با توجه به جنس و قطعات  و روش های ساخت آن تغییر خواهد کرد.

دستگاه کاهش سختی اب یا سختی گیر هم به صورت جدا و هم به صورت یک بخش فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب صنعتی به کار برده می­ شود.

وظیفه این دستگاه کم کردن سختی آب تا حدی است که اب قابل شرب شود.

این دستگاه با رفع عوامل سختی آب یعنی یون های کلسیم و منیزیم این نیاز انسان را بر طرف می­کند.

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که دستگاه تصفیه آب از چه قطعاتی تشکیل شده است در زیرتقریبا تمام قطعات این دستگاه را نام می­بریم، حضور برخی قطعات الزامی است و حیات دستگاه به وجود آن وابسته است اما نقش برخی دیگر از قطعه ها نقش مکمل و یا تسهیل کننده را در کارایی دستگاه ایفا میکنند.

تمام مواردی که در بالا گفته شد جز قطعات دستگاه تصفیه اب به شمار می­روند و در کنار هم و در طی یک فعالیت دوره ای یا مداوم که منجر به تولید آب تصفیه شده با درجه خلوص مورد نیاز ما می­ شود، به کارکرد خود ادامه می­ دهند.

مهم ترین ها در خرید یک دستگاه تصفیه آب: در ادامه به شرح مواد مهم در خرید یک دستگاه آب تصفیه کن می­ پردازیم:
قیمت دستگاه تصفیه اب ورودی ساختمان به آسانی قابل محاسبه نیست زیرا با توجه به تجهیزات مصرفی در آن قیمت گذاری انجام می ­گیرد.

این قطعات یا وارداتی هستند یا متریال اولیه ساخت آن وارداتی است، در نتیجه با تغییرات نرخ ارز افزایش قیمت آن ها را شاهد خواهیم بود، در زیر به تعدادی از این قطعات اشاره خواهیم کرد؛
تمام قطعاتی که در بالا گفته شد هم به صورت وارداتی و هم به صورت ساخت و مونتاژ داخلی موجود هستند.

برای خرید دستگاه تصفیه اب ورودی ساختمان از راه های مختلفی می­شود اقدام کرد اما آیا بدون دیدن دستگاه یا کارکرد آن می­ توان انتخاب درستی داشت؟ پاسخ به این سوال یک جواب قطعی دارد و آن هم اینکه صرفا با خرید از جاهای معتبر این امکان برای شما فراهم خواهد شد.

تایید سلامت و کیفیت یک دستگاه فقط از یک شرکت و کارخانه معتبر دارای نشان اطمینان میسر است.

شرکت فنی تخصصی آب پاک سازان برای خریداران گرامی امکان خریدی امن را فراهم کرده است؛ راه های زیر مسیر ارتباط شما با شرکت آب پاک سازان را فراهم می­ کند.

خریداران بزرگوار برای خرید دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان هم به صورت خرید غیر حضوری هم به صورت خرید حضوری در روش های خرید مختلفی مانند روش خرید مستقیم، خرید آنلاین، خرید بدون واسطه و خرید غیر مستقیم می­توانند با کارشناسان ما در تیم فروش گروه صنعتی آب پاک سازان تماس حاصل فرمایند.

خرید امن در خرید از راه دور هم به صورت خرید جزئی و هم به صورت خرید عمده امکان پذیر می­باشد.

فروش دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان در فروشگاه های معتبر معرفی شده از طرف شرکت آب پاک سازان میسر است.

خرید کالا از طریق فروش آنلاین و فروش غیرحضوری، فروش مستقیم و فروش حضوری یا فروش بدون واسطه از کارخانه به صورت خرده فروشی یا فروش کلی امکان پذیر است.

فروش فوری در سایت شرکت صنعتی آب پاک سازان یا فروشگاه آی قدکساز امکان پذیر است.

خریداران محترم می­توانند برای اطلاع از لیست قیمت روز دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان را در سایت فروشگاه شرکت آب پاک سازان مشاهده کنند.

لیست قیمت دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان را همچنین می­توان از طریق شماره تماس های اعلام شده از کارشناسان فروش شرکت آب پاک سازان به دست آورده و نسبت به سفارش آن اقدام بفرمایید.

با توجه به نوسانات نرخ ارز و تغییرات دلار قیمت روز و واردات تجهیزات، قیمت آن ها تغییراتی را متحمل خواهند شد.

آب پاکسازان
اسفند ۱۹, ۱۴۰۰
دستگاه تصفیه آبدسته بندی تصفیه آبدسته‌بندی نشده
سلام و وقت بخیر خدمت واحد فروش شرکت اب پاک سازان اطلاعات در مورد دستگاه تصفیه آب با ظرفیت ۱مترمکعب در روز میخواستم قیمت دستگاه به چه صورت هست؟ تفاوت تیپ هارو هم لطفا بگید.

برای مصرف ساختمان مسکونی نیاز دارم میخوام کل آب ورودی به ساختمان تصفیه شه تا تجهیزاتم سالم بمونه این کار خوبه به نظر شما که کلیه مصارف خونه تصفیه شده باشه؟ دستگاه آب شیرین کن ساخته شده و آماده هست یا بعد از سفارش ساخته میشه؟ لطفا لیست قیمت و مشخصات فنی انواع تیپ و مدل های دستگاه تصفیه اب به همراه شرایط فروش، نحوه ثبت سفارش، شرایط ارسال و راه اندازی دستگاه رو ارسال کنید.

ممنون از لطفتون
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
دیدگاه *
نام *
ایمیل *
وب‌ سایت
ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

آب هدیه خالق یکتا به انسان ، از نعمتهای بزرگ الهی ، سرچشمه حیات ، باعث طراوت و شادابی ، عامل پاکی و سرآغاز زندگی تمام موجودات روی کره زمین است .

اهمیت آب سالم در زندگی بشر به اندازه ای بزرگ است که توضیح آن در چند سطر یا چند صفحه میسر نیست .
شرکت آبگونه پالایش گستر نوین بزرگترین وارد کننده و تامین کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و پیش تصفیه در کشور با تکیه بر تجربه کاری چند سال گذشته و با هدف تامین سلامت جامعه که در سالهای اخیر با شیوع ویروس منحوس کرونا به مخاطره افتاده و پیشگیری از ابتلا به بیماریهای عفونی ، کلیوی و دستگاه گوارش با همکاری پرسنل مجرب و کارآزموده و همگام با آخرین تکنولوژیهای روز دنیا در صنعت تصفیه ، با گردآوری مجموعه ای کامل و بی نقص از دستگاه های تولیدی توسط بهترین و معتبر ترین برندها در صنعت تصفیه آب گام بزرگی در راستای سلامت خانواده و جلب رضایت حداکثری شما هم میهنان عزیز برداشته است .

محموعه آبگونه امیدوار است با گسترش روز افزون فرهنگ بهداشت در جامعه و درک بیشتر موضوع اهمیت استفاده از آب شرب سالم در زندگی توسط خانواده های ایرانی شاهد بهبود و ریشه کن شدن بیماریهای عفونی و گوارشی ناشی از مصرف آبهای آلوده باشیم .

در این راستا شرکت آبگونه خود را موظف به ارائه مشاوره صحیح و اصولی به خریداران گرامی و همراهی قدم به قدم جهت انتخاب بهترین ها توسط شما عزیزان نموده و ضمن ارسال و نصب رایگان کلیه محصولات خریداری شده توسط سفارش دهندگان محترم در شهر تهران و ارسال محصولات از طریق موسسات معتبر حمل و نقل مخصوص سفارش دهندگان محترم در کلیه شهرستانها در سراسر ایران ، با ارائه ضمانت نامه های استثنائی دو ساله در سطوح برنزی ، طلائی و الماس همراه با خدمات پس از فروش مادام العمر، اصالت و کیفیت دستگاه ها و خدمات مطلوب خریداران گرامی را تضمین مینماید .

جهت اطلاع از پیشنهادات شگفت انگیز در جشنواره زمستانه ، ثبت سفارش و خرید دستگاه های تصفیه آب به صفحه اصلی آبگونه مراجعه فرمایید .

جهت قیمت دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان تماس با کارشناسان فروش و اخذ مشاوره رایگان به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .

اشتراک در
اطلاع از
امتیازدهی
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها