جشنواره شگفت انگیز بهاره

تا پایان فروردین ماه با شرکت در جشنواره شگفت انگیز بهاره و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ، ضمن بهره مندی از تخفیف ویژه تا سقف 40 درصد ، همزمان با نصب دستگاه ، هدیه خود را از تکنسین شرکت آبگونه دریافت نمایید .

شرکت آبگونه پالایش گستر نوین بزرگترین وارد کننده و تامین کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در کشور ، عهده دار ارائه خدمات در زمینه فروش و پشتیبانی انواع برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی بوده و همواره در جهت خدمت رسانی به شما هم میهنان عزیز گام برداشته است .

با شرکت در طرح پیشنهادات شگفت انگیز فصلی و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از شرکت آبگونه پالایش گستر نوین ، ضمن حصول اطمینان کامل از اصالت محصول خریداری شده ، از گارانتی طلایی 2 ساله ، خدمات نصب و ارسال رایگان و خدمات پس از فروش مادام العمر واقعی بهره مند شوید .

پیشنهادات شگفت انگیز آبگونه با گارانتی طلایی 24 ماهه منحصر بفرد :
شرکت آبگونه پالایش گستر نوین بعنوان اولین و معتبرترین مرجع صدور کارت گارانتی طلایی 2 ساله با شماره سریال منحصر به فرد جهت انواع دستگاه تصفیه آب در ایران ، نسبت به تعویض بدون قید و شرط قطعات معیوب تحت پوشش گارانتی در دستگاه تصفیه آب خریداری شده توسط شما عزیزان اقدام می نماید .

خدمات گارانتی طلایی 2 ساله ، توسط تکنسین های مجرب و کارآزموده در واحد گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت آبگونه در کوتاه ترین زمان ممکن ، با حضور در محل و بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای انجام پذیرفته و انجام این خدمات گسترده در سالهای اخیر ، موجبات جلب رضایت حداکثری مشتریان گرامی مجموعه را فراهم آورده است .
لازم به ذکر است با توجه به افزایش روز افزون قیمت قطعات انواع دستگاه تصفیه آب در چند سال اخیر ، ارائه گارانتی طی بازه زمانی یکساله و حتی با قید شرط تعمیر قطعات معیوب ، توسط سایر شرکت ها مقرون به صرفه نبوده و گاها” در واحد گارانتی جوابگوی مشتریان خود نمی باشند .
در این راستا و در سالهای اخیر ، مجموعه آبگونه پالایش گستر نوین بواسطه دانش واحد فنی مهندسی و با ارتقاء کیفیت قطعات انواع دستگاه تصفیه آب تولیدی ، راه اندازی واحد کنترل کیفیت خط تولید ( QC ) و کاهش میانگین سود حاصله ، ضمن ایجاد رشد چشمگیر در فروش محصولات ، موجبات افزایش رضایتمندی مشتریان خود را فراهم نموده است . با دنبال نمودن کانال اینستاگرام آبگونه ، از جدیدترین طرح های تخفیفی و پیشنهادات شگفت انگیز فصلی مطلع خواهید شد .

لطفا محصول مورد نظر خود را از میان پیشنهادات شگفت انگیز انتخاب فرمایید :

40%-
40%-
40%-
40%-

دستگاه آکوا پرو 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO6

۶۱,۷۴۰,۰۰۰ ریال
40%-

دستگاه آکوا پرو 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO6 FG

۶۱,۷۴۰,۰۰۰ ریال
40%-
40%-

دستگاه آکوا پرو 8 فیلتر 10 مرحله ای

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO8 SM-ORP PUMP UP

۶۲,۷۰۰,۰۰۰ ریال
35%-
35%-
۱۰۳,۳۵۰,۰۰۰ ریال
35%-
۱۲۰,۹۰۰,۰۰۰ ریال