خرید دستگاه تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی یا ایرانی جهت تامین آب شرب سالم و دائمی با توجه به افت محسوس کیفیت آب لوله کشی شهری در اکثر مناطق کشور، به امری ضروری و اجتناب ناپذیر تبدیل گردیده است. شرکت آبگونه پالایش گستر نوین بعنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان و تولید کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در کشور، ضمن تضمین بهترین قیمت آب تصفیه کن تایوانی و ایرانی، با صدور کارت گارانتی طلایی 24 ماهه تعویض قطعات و ارائه خدمات پس از فروش مادام العمر جهت خرید دستگاه تصفیه آب، گام بزرگی بسمت جلب رضایت حداکثری مشتریان عزیز خود برداشته است.

خرید دستگاه تصفیه آب

جشنواره شگفت انگیز بهاره

 
 

دستگاه تصفیه آب آکوا پرو

25%-

دستگاه آکوا پرو 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO6

(2) ۶۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
25%-

دستگاه آکوا پرو 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO6 FG

(1) ۶۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۶۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۸۱,۶۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۸۱,۶۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۹۲,۵۰۰,۰۰۰ ریال
20%-

دستگاه آکوا پرو 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO6 TP

۱۲۳,۸۰۰,۰۰۰ ریال
25%-

دستگاه آکوا پرو 7 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO7 ORP

۶۲,۲۵۰,۰۰۰ ریال
25%-
۶۲,۲۵۰,۰۰۰ ریال
25%-
۸۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۹۷,۹۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
(2) ۱۲۹,۲۰۰,۰۰۰ ریال
25%-

دستگاه آکوا پرو 8 فیلتر 10 مرحله ای

دستگاه تصفیه آب آکواپرو مدل APRO-RO8 SM-ORP PUMP UP

۶۲,۷۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۶۹,۷۵۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۷,۲۵۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۱۸,۲۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۴۹,۵۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۹۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۱۰,۲۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۴۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۴,۴۰۰,۰۰۰ ریال
20%-

دستگاه آکوا پرو 10 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکوا پرو مدل APRO-RO10 Plus

۱۱۵,۶۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۴۶,۶۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۱۰,۲۵۰,۰۰۰ ریال
20%-

دستگاه آکوا پرو 11 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکوا پرو مدل APRO-RO11 Plus

۱۲۱,۴۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
(1) ۱۵۲,۴۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۳۰,۵۰۰,۰۰۰ ریال
20%-

دستگاه آکوا پرو 12 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکوا پرو مدل APRO-RO12 Plus

۱۴۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
20%-
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰ ریال

دستگاه تصفیه آب آکوا پرو اینلاین

25%-
۸۰,۷۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۸۶,۱۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۶,۵۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۹۸,۱۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۹,۵۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۲۹,۶۰۰,۰۰۰ ریال

دستگاه تصفیه آب آکوا پیور

25%-
۷۷,۷۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۸۳,۱۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۹۵,۱۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۰,۵۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۰۶,۲۰۰,۰۰۰ ریال
25%-
۱۲۶,۶۰۰,۰۰۰ ریال

دستگاه تصفیه آب آکوا لایف

40%-

دستگاه آکوا لایف 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکوالایف مدل ALIFE-RO6

۵۸,۵۰۰,۰۰۰ ریال
40%-

دستگاه آکوا لایف 7 فیلتر

دستگاه تصفیه آب آکوا لایف مدل ALIFE-RO7 ORP

۵۹,۲۵۰,۰۰۰ ریال

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

40%-

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل SW-RO6

۵۳,۱۰۰,۰۰۰ ریال
40%-
۵۳,۷۰۰,۰۰۰ ریال
40%-
۶۳,۶۰۰,۰۰۰ ریال

دستگاه تصفیه آب سی سی کا

40%-

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب سی سی کا مدل CCK-RO6

۵۳,۱۰۰,۰۰۰ ریال
40%-
۵۳,۷۰۰,۰۰۰ ریال
40%-
۶۳,۶۰۰,۰۰۰ ریال
مشاوره رایگان خرید دستگاه تصفیه آب آبگونه

نیاز به مشاوره دارید ؟

کارشناسان آبگونه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

09912030530

02191015300

02191015335

درخواست مشاوره رایگان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram
Telegram
Whatsapp
Facebook
Youtube
Aparat

خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی

خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی

خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی با توجه به کیفیت قطعات و کارایی مطلوب آن، یکی از بهترین انتخاب ها جهت دسترسی به آب شرب سالم و دائمی می باشد. از دهه نود میلادی شرکت های معتبر آمریکایی – کانادایی مانند آکوا پرو، سافت واتر و سی سی کا بعلت ارزانی نیروی کار و رقابت تنگاتنگ با کشور چین، یک به یک وارد کشور تایوان شدند. با گسترش تکنولوژی آمریکایی – کانادایی در صنعت تصفیه، کشور تایوان مبدل به قطب تولید آب تصفیه کن در دنیا گردید. بنابراین بازار خرید تجهیزات تصفیه آب تایوانی رونق یافته و اکثر کشورهای آسیایی و اروپایی نسبت به واردات این دستگاه ها اقدام نمودند.

انواع تصفیه آب تایوانی با قطعات درجه یک تولید شده و دارای استاندارد های معتبر جهانی هستند. از همین رو در اواخر دهه هشتاد شمسی واردات این تجهیزات به کشور عزیزمان آغاز گردید. خرید تصفیه آب تایوانی ابتدا در شهرهای جنوبی کشور که از داشتن آب با کیفیت محروم بودند و سپس در اکثر مناطق ازجمله شهر تهران رواج یافت. امروزه خرید انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی با برندهای مختلف مورد استقبال عموم واقع گردیده است. اکثر شرکت های وارد کننده و یا تولید کننده در این حوزه، خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی را بعنوان اولویت نخست به مشتریان خود پیشنهاد می دهند.

قیمت دستگاه تصفیه آب

قیمت دستگاه تصفیه آب

قیمت دستگاه تصفیه آب به عوامل متعددی وابسته است. وقتی صحبت از قیمت در میان باشد اولین سوالی که در ذهن هر خریدار نقش می بندد این است: علت این همه اختلاف در قیمت ها چیست؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که قیمت دستگاه تصفیه آب همانند سایر لوازم خانه و آشپزخانه، به موارد گوناگونی مرتبط است که در اینجا به شرح برخی از آنها میپردازیم:

برند سازنده

یکی از مهمترین عوامل موثر در قیمت دستگاه تصفیه آب، برند آن است که هرچه معروف و معتبر تر باشد یقینا قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. همچنین قیمت برندهای تایوانی اصل تفاوت محسوسی با سایر برندهای ایرانی یا متفرقه موجود در بازار دارند.

سیستم فیلتراسیون

دومین عامل موثر در قیمت دستگاه تصفیه آب، نوع فیلتراسیون آن است. بطور کلی قیمت انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس از سایر دستگاه ها که دارای سیستم اولترا فیلتراسیون و یا پیش تصفیه مکانیکی هستند بالاتر است. زیرا سیستم های اسمز معکوس تکنولوژی جدیدتری داشته و آب تصفیه شده توسط این دستگاه ها از کیفیت و استانداردهای بالاتری برخوردار است .

امکانات

سومین عامل موثر در قیمت دستگاه تصفیه آب، امکانات آن است. منظور از امکانات دستگاه داشتن گیج فشارسنج، شیر میکسر، هوزینگ دابل اورینگ، شیر برقی، اتصالات پنوماتیک دارای استاندارد Food Grade ( فود گرید )، مخزن آب 3 لایه آنتی باکتریال با لایه داخلی استیل ( ضد بو و ضد جلبک )، آداپتور ( ترانس ) سوئیچینگ یا سیم پیچ دار و سایر موارد از این دسته می باشد.

تعداد فیلترها

چهارمین عامل موثر در قیمت دستگاه تصفیه آب، تعداد فیلترهای آن است. امروزه و با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از فیلترها با کارایی و تنوع بسیار، جهت نصب بر روی سیستم های تامین آب شرب خانگی طراحی و تولید شده است. فیلتر اشعه یوی ( UV ) یا ماوراء بنفش، فیلتر آنتی باکتریال، فیلتر آلکالاین قلیایی، فیلتر سوپر مینرال، فیلتر محافظ ممبران و فیلتر اکسیژن ساز ازجمله معروف ترین و محبوب ترین فیلترهای قابل نصب بر روی دستگاه تصفیه آب هستند. با اضافه شدن هر یک از این فیلترها بر روی دستگاه مورد نظر خود، قطعا هزینه بیشتری پرداخت خواهید نمود.

جمع بندی: جهت انتخاب، ثبت سفارش و خرید انواع دستگاه تصفیه آب شتاب زده عمل نکنید. ابتدا با کارشناسان و مشاوران زبده ما در شرکت آبگونه تماس بگیرید. قطعا اخذ مشاوره رایگان از کارشناسان ما در انتخاب و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با قیمت مناسب تاثیر بسزایی خواهد داشت.

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی مهمترین مقوله در جهت انتخاب و خرید این تجهیزات است. به جرات می توان گفت بیش از 90% از محصولات تصفیه آب خانگی ارائه شده در بازار کشورمان را دستگاه های فیک و تقلبی تشکیل داده است. در چنین شرایطی اعلام قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی به خریدار موجب ایجاد سوء تفاهم شده و شک برانگیز است. در صورتیکه با کمی تامل و در نظر گرفتن نرخ ارز، قیمت های تخصیص یافته به انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی عادلانه بنظر می رسد.

شرکت آبگونه بعنوان مجموعه ای سلامت محور و در جهت جلب رضایت حداکثری مشتریان عزیز خود، اقدام به ارائه مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی در بازار نموده است. انواع دستگاه تصفیه آب آکوا پرو فول پک تایوان، تنها برند تایوانی تولید شده توسط شرکت آبگونه می باشد. دستگاه های تایوانی برند آکوا پرو با پسوند TP از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های انگشت شمار تایوانی موجود در بازار هستند که با تنوعی بی نظیر توسط این مجموعه تولید گردیده است. امید است با رفع تحریم ها و کاهش نرخ ارز، هرچه زودتر شاهد کاهش قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی در بازار باشیم.

خرید تصفیه آب

خرید تصفیه آب

خرید تصفیه آب با توجه به کیفیت نامطلوب آب لوله کشی در اکثر نقاط کشور، با استقبالی گسترده روبرو گردیده است. اما قبل از انتخاب و خرید دستگاه مورد نظر خود بهتر است نکات مهمی را در اولویت قرار دهید. مهمترین عامل در انتخاب دستگاه تصفیه آب و تعداد فیلترهای آن، میزان سختی و کیفیت آب لوله کشی محل سکونت شماست. کارشناسان و مشاوران فروش شرکت آبگونه با سالها تجربه، نسبت به کیفیت و میزان سختی آب در شهر تهران و سایر نقاط کشور آگاهی کامل داشته و شما را در جهت انتخاب بهترین ها یاری خواهند نمود.

توصیه می کنیم قبل از انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب مورد نظر خود، نسبت به اخذ مشاوره رایگان از کارشناسان فروش شرکت آبگونه از طریق تماس با شماره تلفن های ثابت 02191015300 و 02191015335 و یا تلفن همراه 09912030530 اقدام فرمایید. خرید دستگاه تصفیه آب هزینه نیست، سرمایه گذاری بلند مدت در جهت افزایش طول عمر و حفظ سلامت خانواده شماست.